Η κλήρωση των πρωταθλημάτων παμπαίδων-παγκορασίδων

img_6942

Πραγματοποιήθηκε χθες στα γραφεία της ΕΣΚΑΣΕ στη Θήβα, η κλήρωση του πρωταθλήματος παμπαίδων και παγκορασίδων που θα διεξαχθεί φέτος σε αναβαθμισμένη μορφή, παρουσία διαιτητών, κριτών αλλά και με δελτία συμμετοχής όλων των αθλητών.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι γεννημένοι τα έτη 2003-04-05 και δύο αθλητές από κάθε ομάδα που θα είναι γεννημένοι το 2006.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει το διήμερο 1-2 Απριλίου και θα διεξαχθεί σε δύο γύρους.

Στην επόμενη φάση θα περάσουν οι πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο (δεν έχει αποφασιστεί ακόμα πόσες θα είναι) και η διοργάνωση θα τελειώσει σε μια γιορτή του μπάσκετ με τη διεξαγωγή final-4!

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Β”

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Α”-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Β”-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Α”

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Α”

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Β”

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ Β”-ΚΑΔΜΟΣ Α”

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΚΑΔΜΟΣ Α”-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ Β”

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ Α”

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ Β”

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΔΜΟΣ Β”-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΚΑΔΜΟΣ Α”-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ Α”

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ Β”

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΦΙΣΣΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΜΦΙΣΣΑ

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΑΜΦΙΣΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ρεπό: ΜΑΚΑΡΟΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

Ρεπό: ΑΜΦΙΣΣΑ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΑΜΦΙΣΣΑ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ρεπό: Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΥΝΟΣ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΝΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΥΝΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Ρεπό: ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΤΛΑΣ

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΑΤΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

Ρεπό: ΑΤΛΑΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΣΥΛΛΑΣ

Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΣΥΛΛΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΣΥΛΛΑΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΥΛΛΑΣ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΑΔΜΟΣ

Ρεπό: ΜΑΚΑΡΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

Ρεπό: ΜΑΛΕΣΙΝΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Ρεπό ΑΛΙΑΡΤΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Ρεπό: ΚΑΔΜΟΣ

 

 

 

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.