Το πρόγραμμα στους αγώνες της ΕΣΚΑΣΕ (11-12/3)

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου για τα τοπικά πρωταθλήματα όπου εκτός από τους αγώνες των ανδρών σε Α’ και Β’ κατηγορία ξεχωρίζει αναμφίβολα ο τελικός στο πρωτάθλημα εφήβων που θα γίνει την Κυριακή στην Αλίαρτο μεταξύ Γ.Σ.Ιτέας και Ακαδημιών Χαλκίδας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-Γ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΟΥΤΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

15:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΣΥΛΛΑΣ

16:30 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κύμης ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΣΤΥΡΑ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

13:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

14:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

 

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.