Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-12/1)

%cf%80%ce%bc33

Επιστροφή στις αγωνιστικές δραστηριότητες για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ μετά τις 2 εβδομάδες διακοπής λόγω των εορτών.

Επιστροφή μάλιστα, με πλήρη δράση καθώς ξεκινούν και πάλι όλα τα πρωταθλήματα, τα περισσότερα εκ των οποίων έχουν και αφετηρία του β” γύρου.

Εκτός λοιπόν από την Α” κατηγορία, αγώνες διεξάγονται και για τους δύο ομίλους της Β” κατηγορίας καθώς επίσης για τα πρωταθλήματα Γ” ΕΣΚΑΣΕ, νεανίδων, κορασίδων, παίδων και εφήβων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α” ΕΣΚΑΣΕ

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

14:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΠΕιραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΑΤΛΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραίκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΜΑΦΙΚΛΕΙΑΣ

12:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΤΡΙΤΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΕΜΠΤΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

 

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.