Αμείωτο το ενδιαφέρον στο τουρνουά του Αυλωναρίου

Με δύο αγώνες συνεχίστηκε χθες το τουρνουά μπάσκετ του Αυλωναρίου που βρίσκεται προ των πυλών της β’ φάσης στην οποία θα κριθούν τα πάντα!

Για τον α’ όμιλο οι Κεσέδες νίκησαν τις Κόνιστρες με 55-42 πετυχαίνοντας την πρώτη τους νίκη στο τουρνουά, με τον Γιάννη Μακρύγιαννη πρώτο σκόρερ με 21 πόντους.

Για τον β’ όμιλο το Αυλωνάρι επικράτησε εύκολα του B.B.C. με 77-40 με πρώτο σκόρερ του αγώνα τον Γλυκό με 14 πόντους.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΣΕΔΕΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 55-42

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παντελίδης Κυριάκος, Κάλφα Μαρία.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-19, 33-23, 38-37, 55-42.

ΚΕΣΕΔΕΣ (Μεϊντάνης Κωνστ.): Παπανικολάου Γεώργ. (5π., 1τρ.), Πάτσαλης Δημ. (2π.), Βογιατζής Παντ., Γλάρος Δημ. (4π.), Σαμαράς Αναστ. (3π.), Μπάνος Νικ., Νικολάου Αθαν. (7π., 1τρ.), Πάτσαλης Αθαν. (4π.), Μεϊντάνης Κωνστ. (9π., 1τρ.), Μακρυγιάννης Ιωάνν. (21π.)

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Δημάς Νικ.): Δημάς Χαρ., Κουτσούκης Σπ., Ψαριανός Αναστ. (10π.), Δημάς Νικολ. (8π., 2τρ.), Κουτσούκης Δημ., Ψαριανός Σπ., Τζάνος Μάριος, Δημάς Νίκος (11π.), Αποστολίδης Κωνστ., Ψαριανός Παντ. (9π., 1τρ.), Μιχόπουλος Γεώργ. (4π.), Κυριανάκης Αθαν.

avl2

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΥΛΩΝΑΡΙ-B.B.C. 77-40

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παντελίδης Κυριάκος, Κάλφα Μαρία.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 20-9, 38-23, 57-32, 77-40

ΑΥΛΩΝΑΡΙ (Γεωργιάδης Χρ.): Μυλωνάς Αλέξ. (4π.), Βογιατζής Ιωάνν. (6π., 1τρ.), Γλυκός Αντ. (14π., 4τρ.), Τσαπέρος Βασ., Χροναίος Παύλος (11π., 1τρ.), Μάστορης Θεμ. (7π.), Χροναίος Ιωάνν. (6π.), Παππάς Ηλίας (6π.), Παπακωνσταντίνου Μάρκος (10π., 2τρ.), Μερτζανίδης Κωνστ., Κεσκινίδης Χρήστος (9π.), Παππάς Κωστ. (4π.)

B.B.C. (Γκιζελής Αντ.): Κότσαρης Γεώργ. (13π., 1τρ.), Γκαρούτσος Παναγ. (6π., 2τρ.), Σούτης Αλεξ., Αϊδίνης Ευάγγ., Κεράτσας Σταμ., Αποστόλου Βασ. (5π., 1τρ.), Μάγκος Γεώργ. (4π.), Μαρούλης Σπυρ. (5π., 1τρ.), Γούναρης Σταμ. (7π.), Καράπας Νικολ.

avl3

 

 

 

 

 

avl4

 

 

 

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΙΛΩΝ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Ν-Η) ΠΟΝΤΟΙ (ΔΙΑΦ)
1. ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ 4 2 (2-0) 159-92 (+67)
2. BACK TO BACK 4 2 (2-0) 116-95 (+21)
3. ΚΕΣΕΔΕΣ 4 3 (1-2) 151-178 (-27)
4. ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 3 3 (0-3) 133-194 (-61)
 
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Ν-Η) ΠΟΝΤΟΙ (ΔΙΑΦ)
1. ALL STARS 6 3 (3-0) 227-149 (+78)
2. ΑΥΛΩΝΑΡΙ 5 3 (2-1) 213-137 (+76)
3. BBC 4 3 (1-2) 131-202 (-71)
4. EUROSTEPS 3 3 (0-3) 141-224 (-83)
 
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Ν-Η) ΠΟΝΤΟΙ (ΔΙΑΦ)
1. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ 4 2 (2-0) 135-102 (+33)
2. ΜΠΟΕΜΗΔΕΣ 4 2 (2-0) 87-54 (+33)
3. ZAMFO 4 3 (12) 187-187 (0)
4. ΔΑΦΝΗ 2 * 3 (0-3) 100-166 (-66)
* ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΑΦΝΗ ΔΕΝ ΔΙΝΕΤΑΙ Ο ΒΑΘΜΟΣ ΤΗΣ ΗΤΤΑΣ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΕΜΗΔΕΣ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ.
 

Χ: Ο ΠΡΩΤΟΣ ΣΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙ ΤΡΙΤΗ ΟΜΑΔΑ

Ψ: Ο ΕΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙ ΤΡΙΤΗ ΟΜΑΔΑ

 

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ – ΑΓΩΝΕΣ
ΗΜΕΡΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛ.
Τρίτη 02/08/16 19:30 1ος Γ’ ΟΜΙΛΟΥ – ΚΕΣΕΔΕΣ (Π1)
21:30 1ος Α’ ΟΜΙΛΟΥ – ZAMFO (Π2)
Τετάρτη 03/08/16 19:30 ALL STARS – 2ος Α’ ΟΜΙΛΟΥ (Π3)
21:30 ΑΥΛΩΝΑΡΙ – 2ος Γ’ ΟΜΙΛΟΥ (Π4)

 

ΑΓΩΝΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ
ΗΜΕΡΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛ.
Παρασκευή 05/08/16 21:00 ΝΙΚΗΤΗΣ Π1 – ΝΙΚΗΤΗΣ Π3 (Η1)
Σάββατο 06/08/16 21:00 ΝΙΚΗΤΗΣ Π2 – ΝΙΚΗΤΗΣ Π4 (Η2)

 

ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΛΙΚΩΝ
ΗΜΕΡΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛ.
Δευτέρα 08/08/16 19:30 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η1 – ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η2

21:30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ Η1 – ΝΙΚΗΤΗΣ Η2

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.