Archive for Αύγουστος 31st, 2016

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ Read more »

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΜΟΥΤΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Ρεπό: ΜΩΛΟΣ Read more »

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ Read more »

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΑΓΕΧ Read more »

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΜΟΥΤΑ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ Read more »

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΗΓΑΣΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

Ρεπό: ΜΩΛΟΣ Read more »

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ Read more »

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΤΕΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ-ΔΩΡΙΔΑ Read more »

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ Read more »

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

ΑΓΕΧ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Read more »

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Read more »

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ

Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ Read more »

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΔΜΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Ρεπο: ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ Read more »

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ

Ρεπό: ΙΤΕΑ

Read more »

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Read more »

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΕΡΕΤΡΙΑ-XBA

ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕΧ Read more »

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΣΤΥΡΑ

Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Δυνατό αναμένεται να είναι και φέτος το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας στο β’ όμιλο, με αρκετές ομάδες να έχουν πρωταγωνιστικές βλέψεις.

Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος, ο νεοφώτιστος Άρης Αμφίκλειας φιλοξενεί τον Οπούντιο, ο Κύνος το Σύλλα Αιδηψού, τα Φάλαρα τον Κένταυρο Λιβαδειάς και ο…ξενιτεμένος Αίαντας Αυλίδας τα Μπούκαλη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του β’ ομίλου της Β’ ΕΣΚΑΣΕ: Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Με 8 ομάδες θα γίνει ο α’ όμιλος καθώς ο Αίαντας Αυλίδας μετακόμισε στο β’ όμιλο, με το πρωτάθλημα να ξεκινάει με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις όπως τα ματς Οινόφυτα-Ερέτρια και Αστ.Αλιβερίου-ΓΑΣ Ν.Αρτάκης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του α΄γύρου μετά τη σημερινή κλήρωση:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒ.-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΕ ΚΥΜΗΣ

Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ Α’ ΕΣΚΑΣΕ

Με το ντέρμπι Άρη Θηβών-ΑΓΕΧ κάνει πρεμιέρα η νέα Α’ ΕΣΚΑΣΕ χωρίς αυτό να σημαίνει πως τα υπόλοιπα ματς δεν έχουν ενδιαφέρον.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρώτου γύρου:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ-ΑΓΕΧ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΥΛΙΔΑ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΙΤΕΑ-ΜΩΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Read more »