Archive for Σεπτεμβρίου 2nd, 2015

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ζ” ΟΜΙΛΟΣ)

κληρωση

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ζ” ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΜΟΥΤΑ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ Λ.-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ)

SAM_6024

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΑΡΗΣ Θ.-ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ

Ρεπό: ΚΥΝΟΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ε” ΟΜΙΛΟΣ)

κληρωση

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ε” ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΗΓΑΣΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΦΑΛΑΡΑ-ΣΥΛΛΑΣ

Ρεπό: ΜΩΛΟΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Δ” ΟΜΙΛΟΣ)

κληρωση εσκασε

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Δ” ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΤΕΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ-Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ρεπό: ΜΑΚΑΡΟΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Γ” ΟΜΙΛΟΣ)

κληρωση

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Γ” ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΔΜΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΥΛΙΔΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ

Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

SAM_6027

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

κληρωση

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΚΑΡΥΣΤΟΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ)

SAM_6026

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΟΥΤΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Ε” ΟΜΙΛΟΣ)

κληρωση

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Ε” ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Δ” ΟΜΙΛΟΣ)

eviabasket 1

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Δ” ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ-ΜΕΔΕΩΝ

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Γ” ΟΜΙΛΟΣ)

κληρωση

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Γ” ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ Θ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΥΛΙΔΑ

Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

κληρωση εσκασε

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

SAM_6027

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

 

ΕΦΗΒΩΝ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΤΥΡΑ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

ΑΙΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΚΑΡΥΣΤΟΣ Read more »

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Β” ΟΜΙΛΟΣ): Η κλήρωση του πρωταθλήματος

SAM_6026

Στις 17 Οκτωβρίου θα ξεκινήσει και ο β” όμιλος της Β’ΕΣΚΑΣΕ με το πρόγραμμα να έχει ως εξής:

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Β” ΟΜΙΛΟΣ)

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΜΩΛΟΣ-ΑΤΛΑΣ

ΚΥΝΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ Read more »

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Α” ΟΜΙΛΟΣ): Η κλήρωση του πρωταθλήματος

SAM_6024

 

Στις 17 Οκτωβρίου θα ξεκινήσει η Β” ΕΣΚΑΣΕ και για τον πρώτο όμιλο η κλήρωση έχει ως εξής:

Β” ΕΣΚΑΣΕ  (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΑΡΤΑΚΗ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ Α” ΕΣΚΑΣΕ: Πρεμιέρα με ντέρμπι

κληρωση

 

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο η κλήρωση της Α” ΕΣΚΑΣΕ που ξεκινάει στις 10 Οκτωβρίου και περιλαμβάνει αρκετά ενδιαφέροντα παιχνίδια.

Αναλυτικά η κλήρωση:κληρωση

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α΄ΕΣΚΑΣΕ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΙΤΕΑ

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΡΕΤΡΙΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ

ΑΡΗΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ Read more »

LIVE: Κλήρωση ΕΣΚΑΣΕ

κληρωση εσκασε

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α΄ΕΣΚΑΣΕ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΙΤΕΑ

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΡΕΤΡΙΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ

ΑΡΗΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΑΥΛΙΔΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΥΛΙΔΑ

ΕΡΕΤΡΙΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

ΑΡΗΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΙΤΕΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ-ΙΤΕΑ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΕΡΕΤΡΙΑ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΑΥΛΙΔΑ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

ΕΡΕΤΡΙΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ

ΙΤΕΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΟΚΡΟΣ-ΙΤΕΑ

ΑΡΗΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΥΛΙΔΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ Θ.

ΕΡΕΤΡΙΑ-ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

ΙΤΕΑ-ΑΥΛΙΔΑ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΕΤΡΙΑ-ΙΤΕΑ

ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΑΡΗΣ Θ.-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΛΟΚΡΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

ΑΥΛΙΔΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΗΣ Θ.

ΙΤΕΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΥΛΛΑΣ-ΙΤΕΑ

ΕΡΕΤΡΙΑ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΡΗΣ Θ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΥΛΙΔΑ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΣΥΛΛΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΥΛΙΔΑ-ΑΡΗΣ Θ.

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

ΙΤΕΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

Περισσότερα σε λίγο…

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Α” ΟΜΙΛΟΣ)

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΟΚΥΜΗΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΑΡΤΑΚΗ

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ (Β” ΟΜΙΛΟΣ) 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΜΩΛΟΣ-ΑΤΛΑΣ

ΚΥΝΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ

Περισσότερα σε λίγο…

 

 

 

Μόλις τώρα ξεκινάει η κλήρωση της ΕΣΚΑΣΕ, με καλωσόρισμα του προέδρου της Ένωσης Χάρη Μελετίου.

Δίνονται οι κλειδάριθμοι με πρώτο το Σύλλα.

 

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ: Πήρε Τζελέπη, έκλεισε δυνατά φιλικά!

Τζελέπης Χάρης Τελεθριακός

Με μια κίνηση της τελευταίας στιγμής ο Τελεθριακός αλλάζει τις ισορροπίες, με την απόκτηση του Χάρη Τζελέπη, που έχει αγωνιστεί 3 χρόνια στο Ψυχικό σε Β” και Γ” Εθνική!

Ο 28χρονος παίκτης, που έχει ύψος 1,97 και αγωνίζεται στις θέσεις 2-4, αναμένεται να δώσει το κάτι παραπάνω στη νεοφώτιστη ομάδα της Β.Εύβοιας. Read more »

Live η κλήρωση της ΕΣΚΑΣΕ σήμερα στις 19:00

κληρωση εσκασε

Σήμερα στις 7 μ.μ. στα γραφεία της ΕΣΚΑΣΕ στη Θήβα θα πραγματοποιηθούν όλες οι κληρώσεις των τοπικών πρωταθλημάτων.

Συντονιστείτε με το eviabasket.gr και παρακολουθείστε live τις κληρώσεις και τις δηλώσεις των πρωταγωνιστών!

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ: Την Πέμπτη φιλικό με Παναγίτσα

αλεξανρος φαση

Στο δεύτερο στάδιο της προετοιμασίας μπαίνει πλέον ο Αλέξανδρος Αρτάκης, ξεκινώντας και το μοντάρισμα της ομάδας μέσα από μια σειρά φιλικών αγώνων.

Για αύριο Πέμπτη, έχει προγραμματιστεί φιλικό με αντίπαλο την Παναγίτσα στο κλειστό της Αρτάκης, ενώ παράλληλα ο Γ.Πανούσης ψάχνει για δύο ακόμα παίκτες ώστε η ομάδα να ενισχυθεί στοχευμένα στις θέσεις «3» και «5». Read more »