Archive for Σεπτέμβριος, 2015

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ: Επένδυση στο μέλλον με 3 μεταγραφές!

.

Τρεις μεταγραφές έκανε η ΠΑΕ Ληλαντίων, επενδύοντας στο μέλλον με την απόκτηση πιτσιρικάδων και ταλαντούχων παικτών, ενώ παράλληλα δίνει βάθος και στο ρόστερ της εν όψει του δύσκολου και απαιτητικού πρωταθλήματος της Α’ ΕΣΚΑΣΕ.

Η ομάδα του Γ. Βελισσαράκου απέκτησε τους: Read more »

Άρωμα Α1 στην Κύμη!

Σε ρυθμούς Α1 θα κινείται το Σαββατοκύριακο η Κύμη, κάνοντας …ζέσταμα και για την μεθεπόμενη χρονιά, αν βέβαια ο Γ.Σ.Κύμης τηρήσει την παράδοση και κατακτήσει μια ακόμα άνοδο φέτος στην Α2!

Αντίπαλος των νεοφώτιστων η Κηφισιά, που προετοιμάζεται για τη συμμετοχή της στην Α1 έχοντας φιλοδοξίες και αρκετά ανανεωμένο ρόστερ και η οποία λίγο ήθελε να μετακομίσει φέτος στη Χαλκίδα, οπότε θα μιλάγαμε και για τοπικό ντέρμπι! Read more »

Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ: Πρώτο δείγμα θετικό!

Το πρώτο του φιλικό έδωσε ο Γ.Σ.Κύμης αντιμετωπίζοντας το απόγευμα της Πέμπτης εκτός έδρας τον Πόλις Καλλιθέας με τον Βασίλη Μπρατσιάκο να μένει απόλυτα ευχαριστημένος από την προσπάθεια των παικτών του και την ενέργεια που έβγαλαν πάνω στο παρκέ, παρά το γεγονός ότι προέρχονται από το βασικό στάδιο της προετοιμασίας. Read more »

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ: Ομάδα με όραμα και σχέδιο!

Μια νέα προσπάθεια, άξια αναφοράς, με μεράκι και αγάπη για το μπάσκετ γίνεται από τον ‘Αρη Αμφίκλειας, που στοχεύει στην ανάπτυξη του μπάσκετ στην ευρύτερη περιοχή.

Στο αντρικό, προπονητής θα είναι ο Άρης Παπαδάκης, γνωστός από την καριέρα του ως παίκτης σε ομάδες Α1, ενώ το βάρος δίνεται κυρίως στις ακαδημίες, με τον Άρη να έχει τμήματα μπάσκετ για όλες τις ηλικίες.

Παράλληλα, υπάρχουν παροχές για τους αθλητές που δύσκολα τις συναντάς σε ερασιτεχνικές ομάδες. Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’-Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’-Β’-Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΜΟΥΤΑ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ Λ.-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΑΡΗΣ Θ.-ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ

Ρεπό: ΚΥΝΟΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΗΓΑΣΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΦΑΛΑΡΑ-ΣΥΛΛΑΣ

Ρεπό: ΜΩΛΟΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΤΕΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΜΕΔΕΩΝ-Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ρεπό: ΜΑΚΑΡΟΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΔΜΟΣ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΥΛΙΔΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ

Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΚΑΡΥΣΤΟΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΟΥΤΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ-ΜΕΔΕΩΝ

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ Θ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΙΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΥΛΙΔΑ

Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Read more »

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

 

ΕΦΗΒΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΤΥΡΑ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

ΑΙΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΚΑΡΥΣΤΟΣ Read more »

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Η κλήρωση του πρωταθλήματος

Στις 17 Οκτωβρίου θα ξεκινήσει και ο β’ όμιλος της Β’ΕΣΚΑΣΕ με το πρόγραμμα να έχει ως εξής:

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΜΩΛΟΣ-ΑΤΛΑΣ

ΚΥΝΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ Read more »