Category: ΜΙΝΙ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 66-14

Διαιτητής: Ζαφείρη.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 22-2, 37-6, 46-6, 66-14. Read more »

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 21-44

 

Διαιτητής: Μασλατζίδης Λ.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 8-14, 9-24, 19-34, 21-44. Read more »

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 36-44

Διαιτητής: Τσιργωτάκης.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 13-8, 2-15, 9-4, 12-14. Read more »

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11-62

Διαιτητής: Αποστόλου.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 3-19, 0-26, 2-10, 6-7. Read more »

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β’-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 16-67

Διαιτητής: Καρβούνης.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 5-13, 4-19, 4-12, 3-18. Read more »

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ: ΜΑΛΕΣΙΝΑ Α’-ΛΟΚΡΟΣ 61-35

Διαιτητής: Καρβούνης.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 18-8, 14-11, 20-5, 9-15. Read more »

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 29-21

Διαιτητής: Καλαπόδης.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 8-5, 4-7, 7-2, 10-7. Read more »

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: ΑΚΑΔ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 25-59

Διαιτητής: Πετώνης.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 4-18, 5-7, 5-16, 11-18. Read more »

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14-57

Διαιτητής: Μαμασούκα.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 3-12, 3-12, 2-15, 6-18. Read more »

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 74-10

Διαιτητής: Κιαφγοβάντα

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 26-3, 38-5, 55-9, 74-10. Read more »

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 42-17

Διαιτητής: Μαμασούκα

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 9-7, 9-4, 15-4, 9-2. Read more »

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ 14-51

Διαιτητής: Βιορρές

ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ψαρρά): Παπανικολάου 1, Κογιώνου, Ψαρρά Δ., Ψαρρά Ε., Παϊσιου 9, Γουρνά, Κογιώνου Μ. 2, Κατσαγάνη, Ξηρού, Μαρτίνου 2, Ψωρομίτα. Read more »

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ 11-42

Διαιτητές: Καρβούνης.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 2-8, 6-6, 3-15, 0-13. Read more »

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20-39

Διαιτητής: Χατζής.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 8-20, 2-5, 4-5, 6-9. Read more »

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 39-58

Διαιτητής: Χριστοδούλου.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ:  7-17, 9-22, 10-6, 13-13. Read more »

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 31-46

Διαιτητές: Αποστόλου

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 7-13, 18-8, 0-21, 6-4. Read more »

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 59-36

Διαιτητής: Κιαφγοβάντα.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 18-8, 36-12, 47-18, 59-36. Read more »

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 61-31

Διαιτητής: Μασλατζίδης Λ.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 15-6, 17-7, 22-8, 7-10. Read more »

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 52-11

Διαιτητής: Τσιργωτάκης.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 16-6, 8-0, 18-0, 10-5. Read more »

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ: ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ Β’ 28-57

Διαιτητής: Τσιργωτάκης.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ:  8-21, 10-+12, 4-14, 6-10. Read more »