αρχική Over play Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19/3)

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19/3)

97
0
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός των διαιτητών για τους τοπικούς αγώνες του ερχόμενου Σαββατοκύριακου με αρκετές σημαντικές αναμετρήσεις.

Στην Α’ Κατηγορία θα διεξαχθεί η πρωτελευταία αγωνιστική με τον ενδιαφέρον να επικεντρώνεται πλέον στις ομάδες που θα διεκδικήσουν την 4η θέση και την είσοδό τους στα play-off, ενώ μεγάλο ενδιαφέρον παρουσιάζει πλέον η Γ’ κατηγορία, λίγο πριν το τέλος της πρώτης φάσης.

Αυτό το διήμερο ξεκινούν και οι αγώνες κατάταξης στη Β’ ΕΣΚΑΣΕ ενώ σε πλήρη δραστηριότητα βρίσκονται και τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές που ορίστηκαν:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α” ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Αρτσίτας-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Χαϊνά-Κωτσακόπουλος)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Τσάλλας-Χατζής)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Ζάχος)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ (ΚΑΤΑΤΑΞΗ)

17:00 Κλειστό Καθενών ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΥΛΛΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Βαρσαμάς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Σαμαράς-Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Ζάχος-Ευαγγελόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Αποστόλου-Καλαπόδης)

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ (Τσάλλας-Χατζής)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ

Γ” ΕΣΚΑΣΕ 

12:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Τσάλλας-Χατζής)

14:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Τσάλλας-Χατζής)

13:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζάχος)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΜΕΔΕΩΝ (Σπυρόπουλος-Βαρσαμάς)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΙΣΤΙΑΙΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης)

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Μαμασούκα)

11:00 Κλειστό Μαντουδίου ΛΙΜΝΗ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ (Σπυρόπουλος-Βαρσαμάς)

16:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

11:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Κοτσιμπός-Σαμαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Μαμασούκα)