Ορίστηκαν από την ΕΣΚΑΣΕ οι αγώνες σε όλα τα πρωταθλήματα, με ένα πρόγραμμα-μαραθώνιο, που ξεκινάει από αύριο Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου και ολοκληρώνεται την επόμενη Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου.
Αναλυτικά, όλοι οι αγώνες που ορίστηκαν από την ΕΣΚΑΣΕ (σήμερα το βράδυ θα γίνουν γνωστοί και οι διαιτητές των αναμετρήσεων):
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015
Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
19:30 Κλειστό Κύμης Α.Ε.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015
Α’ΕΣΚΑΣΕ
14:45 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ
17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ
18:00 Κλιεστό Κανήθου ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΛΟΚΡΟΣ
18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ
Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
20:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
19:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΑΤΛΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
15:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)
19:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015
Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
12:30 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
15:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
18:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ -ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ
Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ
ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΕΦΗΒΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)
12:00 Κλειστό Ιτέας ΙΤΕΑ-ΜΕΔΕΩΝ
ΕΦΗΒΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)
18:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
13:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ (Γ΄ΟΜΙΛΟΣ)
15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΡΕΤΡΙΑ
ΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)
15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)
10:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015
ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
18:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015
ΕΦΗΒΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)
18:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
15:00 Τσαρπάλειο γήπεδο ΑΙΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΕΜΠΤΗ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015
Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-Α.Ε.ΚΥΜΗΣ
ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)
16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΥΛΙΔΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ